Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Festival na začátku léta 2021 od 2. do 6. 7. 2021 je připraven. S ohledem na přetrvávající a stále se měnící omezení u nás i v zemích zahraničních lektorů program aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. V každém případě se můžete spolehnout, že to bude 5 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy. Workshopy v jiném jazyku než čeština budou do češtiny překládány.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů, nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy krz tantru,  tanec, šamanismus, transformaci našich stínů a masáže pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

pátek 2.7. Seznámení se a vytvoření posvátného prostoru

sobota 3.7. Základní principy tantry

neděle 4.7. Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pondělí 5.7. Obřady a rituály

úterý 6.7. Závěrečná uzavírací ceremonie

 

Přejeme vám krásné, radostné a zdraví plné dny a těšíme se na vás 🙂

tým letního festivalu 2021

Program

Koupit lístkyPotřebujete více informací?