Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Festival na začátku léta 2022 od 1. do 6. 7. 2022 je připraven. Program aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. V každém případě se můžete spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy. Workshopy v jiném jazyku než čeština budou do češtiny překládány.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů, nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy díky tantře,  tanci, šamanismus, vodní tantře, transformaci našich stínů a masáže pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

pátek 1.7. Seznámení se a vytvoření bezpečného a posvátného prostoru – společný vstupní rituál

sobota 2.7. Základní principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

neděle 3.7. Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pondělí 4.7. Pokročilejší principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

pondělí 5.7. Obřady a rituály

úterý 6.7. Závěrečná ceremonie

Verze programu se budou ještě mírně měnit. Doporučujeme, abyste se sem ráno daného dne znovu podívali.

Přítomní lektoři představí každé ráno stručně své workshopy na daný den. Velmi doporučujeme se těchto setkání účastnit. Na nich budou případně zodpovězeny všechny další otázky. Prosím neptejte se na jednotlivé workshopy organizátorů. Děkujeme 🙂

Barvami značíme pokročilost jednotlivých workshopů. Co to vlastně znamená – pokročilost je možné vnímat z více úhlů pohledu:

  1. Dosavadní zkušenosti.
  2. Otevřenost z pohledu oblečení, v jakém cvičení probíhá.
  3. Rozsah doteků či intimních doteků v rámci cvičení s ostatními.

Podbarvení:

  1. Zelená – nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, workshop probíhá v oblečení s málem kontaktů s ostatními.
  2. Oranžová – předpokládá se, že účastník již nějaké zkušenosti má, ale na začátku každého workshopu lektoři vysvětlí vše co bude třeba. Rozsah oblečení je většinou volitelný a rozsah kontaktů s ostatními je možné si velmi dobře regulovat dle sebe.
  3. Červená – Vetšinou tento workshop splňuje jednu z následujících podmínek – předpokládají se předchozí zkušenosti i když vše potřebné pro workshop bude vysvětleno lektorem na začátku. Je pravděpodobné, že součástí workshopu bude i nahota či částečná nahota. Kontakty s partnerem nebo ostatními mohou být i intimní.

 

Přejeme vám krásné, radostné a zdraví plné dny a těšíme se na vás 🙂

tým letního transformačního festivalu

 

Program transformačního festivalu Cesty transformace 2021
Program transformačního festivalu Cesty transformace 2021
Program transformačního festivalu Cesty transformace 2021
Program transformačního festivalu Cesty transformace 2021
Koupit lístkyPotřebujete více informací?