Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Festival na začátku léta 2022 od 1. do 6. 7. 2022 je připraven. Program aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. V každém případě se můžete spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy. Workshopy v jiném jazyku než čeština budou do češtiny překládány.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů, nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy díky tantře,  tanci, šamanismus, vodní tantře, transformaci našich stínů a masáže pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

pátek 1.7. Seznámení se a vytvoření bezpečného a posvátného prostoru – společný vstupní rituál

sobota 2.7. Základní principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

neděle 3.7. Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pondělí 4.7. Pokročilejší principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

pondělí 5.7. Obřady a rituály

úterý 6.7. Závěrečná ceremonie

Přejeme vám krásné, radostné a zdraví plné dny a těšíme se na vás 🙂

tým letního transformačního festivalu

Uvedený program ještě rozšiřujeme. Některé podklady od lektorů přicházejí průběžně a budou postupně doplňovány. Dole vpravo vidíte datum poslední aktualizace.

Program transformačního festivalu Cesty transformace 2021
Koupit lístkyPotřebujete více informací?