Monika Sičová Třetí oko

Monika Sičová

Monika Sičová je spoluzakladatelkou školy Mohendžodáro, kterou vede 20 let. Mohenžodáro je jedinečné svou komplexností . Od roku 2002 zasáhlo 10.000 žen, a šíří se postupně do celé Evropy. Působí také na Bali, kde organizuje mezinárodní dvouleté lektorské tréninky GETT.

O mě osobně: absolvovala jsem tantrické tréninkové programy podle Deva Bhardwaje ( Indie) , šamanství jsem zažila na cestách na Srí Lance a Mongolsku. Velkou osobní praxi jsem získala u své kolegyně, kolumbijské šamanky Ambu. Učila jsem se a asistovala jsem u těchto učitelů: Shunyam ( ČR) , Smrati ( Švédsko), Svagito ( Německo), Sarita ( Bali) a další..
Dále jsem prošla mnoha zahraničními školami tantry a především lektorskými tréninky. Od Mahasatvaa Ma Anandy Sarity, From Sex to Superconciousness (Od Sexu k Nadvědomí). Učila jsem se u Prasadama- Diamond Logos, Deborah Sundahl- Feminin Fountain, Mona Lisa Boyesen, Premartha a Swarup ( Primal Tantra), pobývala jsem v Osho Afroz a v Osho Pooně v Indii ( Hara massage training, No mind facilitátorský trénink) …a na mnoha dalších v různých částech světa.

Cesta tantry a meditace je mou velkou vášní, jak osobní, tak profesní. Miluji tu životní energii a sílu, která se tvoří při pronikání do vnitřního světa….

Aktivace třetího oka a Mohendžodáro  – workshop pouze pro ženy, Monika Sičová- Ma Prem Durga

Mohendžodáro je starodávný indický rituál, který zesiluje hadí sílu kundalini v pánvi a otevírá třetí oko. Mohendžodáro vás naučí, jak uvolňovat kundalini postupně a bezpečně a jak s ní pracovat v praxi sexuálního života a vlastního multiorgasmického prožívání milování.
 
Jedním ze způsobů, jak aktivovat Třetí oko, je tantrická jóga Mohendžodáro. Jde o velmi starý soubor cviků, jejichž cílem je probudit spící sexuální energii – kundalini. Jde o životodárnou „hadí“ sílu, která sídlí v první čakře, nacházející se v oblasti dělohy.
 
Tantrická jóga Mohendžodáro je určena pouze ženám. Můžete při ní zažít stavy totálního orgasmického uvolnění a napojení na kosmickou sílu. Dochází při ní k posílení schopnosti ovládat hadí sílu kundalini, která je poté z první čakry rozváděna energetickými meridiány do celého těla.
 
Mohendžodáro udržuje krásu, mládí a svěžest po celý život. Harmonizuje totiž navíc celý hormonální systém. 
 
Z kořenové čakry putuje kundalini do srdeční čakry a posléze do čakry Třetího oka, kterou probouzí k životu. Tato energie dokáže nejen zvýšit životní sílu celého těla, harmonizovat ženské hormony, posílit imunitu, odstranit problémy s nepříjemnými pocity během milování a naučit ženy prožívání mnohonásobných orgasmů, ale také především energetizovat a otevřít Třetí oko, sídlo vaší intuice.
 
MUDr. Monika Sičová založila školu Mohendžodáro před více jak 20 lety, její žákyně dnes samostatně učí Mohendžodáro nejen u nás, ale i v celé Evropě. Monika studovala tantru a meditace u nejvlivnějších osobností současnosti jako Ma Ananda Sarita a u desítky dalších. 
Koupit lístkyPotřebujete více informací?