Michaela Sklářová

Michaela Sklářová

+420 777 204 028

Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!”

Michaela je profesionální lektorka čínských umění čchi-kung a meditací. Je autorkou vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung, škola přírodní léčby, který jako jediný akreditovaný program u MŠMT tohoto druhu v celé ČR se specializuje na vzdělávání budoucích lektorů, široké veřejnosti a učitelů.

Více jak 20 let se věnuje umění čchi-kung, omlazování těla skrze sexuální praxi a práci s energií přírody a vesmírných těles. Její vášní je život sám, poznávání nekonečnosti lidského potenciálu v běžném životě, různých holistických metod, které vedou ozdravování těla i ducha a to zejména z pohledu taoistické filosofie a čínské medicíny. Pomáhá lidem nalézat hlubší smysl života a naplnění životní cesty. Více o Michaele www.zivycchikung.com

Michaela povede dva workshopy:

Láska má, ve vztahu i doteku

Meditačně prožitkové setkání pro všechny páry a dvojice, které si chtějí užít čistou přítomnost okamžiku tady a teď.

Kdo ví, co magického se v našich autentických setkáních odehraje?

Okamžiky prázdnoty (Tao), ticha a zastavení jsou zároveň prvopočátkem nového a toho, co je skryto, aby mohlo býti zrozeno. Alchymický proces nekonečné hry jin – jang, který budeme na společném workshopu prozkoumat, v lásce a respektu, přináší hravost, respekt a víru v sebe.

Sebou – olej, šátek na oči, hravost

Balijská jóga

Ranní cvičení a meditace Balijská jóga je především práce se sluneční energii pro harmonizaci čaker.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?