Michaela Sklářová

Michaela Sklářová

+420 777 204 028

Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!”

Michaela je profesionální lektorka čínských umění čchi-kung a meditací. Je autorkou vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung, škola přírodní léčby, který jako jediný akreditovaný program u MŠMT tohoto druhu v celé ČR se specializuje na vzdělávání budoucích lektorů, široké veřejnosti a učitelů.

Více jak 20 let se věnuje umění čchi-kung, omlazování těla skrze sexuální praxi a práci s energií přírody a vesmírných těles. Její vášní je život sám, poznávání nekonečnosti lidského potenciálu v běžném životě, různých holistických metod, které vedou ozdravování těla i ducha a to zejména z pohledu taoistické filosofie a čínské medicíny. Pomáhá lidem nalézat hlubší smysl života a naplnění životní cesty. Více o Michaele www.zivycchikung.com

Michaela povede dva na sebe navazující workshopy (1. a 2. část)

Dlouhověkost v milování – pro ženy i muže

Poznejte základní principy harmonického partnerství a sexuality podle tao. Naučíte se používat jemné a zároveň vysoce účinné akupresurní, dechové i relaxačních techniky pro obnovu zdraví, vitální síly a pěstování dlouhověkosti těla i ducha s Michaelou Sklářovou.

1.část- pro ženy: uvolňující masáž srdce a bodu psychiky
Podle čínské filosofie sídlí v srdci císař “Duch Shen” a je nesmírně důležité vnímat jeho sílu a zároveň zranitelnost. S pomocí jemných uvolňujících technik se zaměříme na omlazování hlavy, šíje, dekoltu a srdce ženy. Bonusem bude ošetření důležitého bodu pro ženy, který ovlivňuje její emoce, menstruační cykličnost a také hormonální činnost.

2. část – pro muže: posílení centra ledvin a bodu dlouhověkosti

Velmi důležitou úlohu v našem těle hraje zázračný bod Ming men – Brána života, který posiluje naši vitální sílu. Pokud o něj pečujeme, zvyšujeme svoje libido, sexuální přitažlivost, vnitřní sílu a také stabilitu v životě, studnici energie…

Je to praktický workshop 2x 1,5 hod.

Programu se mohou účastnit obě skupiny najednou, tzn. ženy i muži.

S sebou ručník, lehké oblečení. Míra oblečení dle své úvahy. Nejedná se o sexuální masáže.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?