Jan Komeda Festival Cesty transformace

Lilia Khousnoutdinova

Lilia Khousnoutdinova vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics.

Do veřejného prostoru vstupuje jako publicistka, iniciátorka osvětových programů a kampaní zaměřených na rovné příležitosti žen a mužů, reprodukci, ženské tělo a svobodnou volbu.

Založila Nadační fond Propolis33 čili spolek na podporu ženských charitativních a osvětových iniciativ. Spoluzaložila několik firem eshop Ecstatic a Mamaluna. Je zakladatelkou vzdělávacího portálu Women’s Academy.

S její láskou k Bhútánu se pojí pořádání výprav, navrhování oblečení z tamních látek a rozličené projekty v rozvojovém a charitativním sektoru. Je členkou zakládajícího týmu Nadace Šťastné Česko a Friends of Bhutan: Czech Republic.

Zveme VÁS na jedinečný zážitek s Firewalking

Firewalking se dá dělat různě. Stejně tak jako sex se dá dělat různě… Není až tak důležité CO ale JAK!

Když do ohně s pokorou pozveme vědomé napojení na jeho energii a živelnost, má to pak úplně jinou kvalitu. Uhlí můžeme „jen tak projít“. Nebo! Můžeme uchopit tuto jedinečnou příležitost a udělat z toho sebezasvěcení a zkoušku dospělosti. Nebudeme se snažit oheň „překonat“, „podmanit“ ani „zkrotit“, ale naopak rozhýbeme realitu skrze spolupráci, nacítění a propojení se s jeho energií a naším záměrem.

Extatický porod

Rodíme se jen jednou. Jako ženy rodíme párkrát za život. To, jakým způsobem rodíme děti a jak sami přicházíme na svět, má nejhlubší vliv na všechny oblasti našeho života. „Pokud jako ženy budeme prožívat porod jako krásnou, úctyplnou a láskyplnou a vnitřně posilující zkušenost, tak to do velké míry ovlivní, jak se budeme chovat samy k sobě, jak budeme navazovat vztahy s ostatními, jak se budeme prosazovat ve světě, do jaké míry budeme pečovat o ostatní lidi i o naše životní prostředí.” Jak na to, aby váš porod byl extatickým? Co může podpořit flow, napojení na tělo a dítě, vnímání přirozeného procesu porodu?

Koupit lístkyPotřebujete více informací?