Máte-li libovolnou otázku napište ji na info@FestivalTransformace.cz

nebo volejte Marie na +420 731 006 522

 

Skvělý Festival transformace 2023 skončil ať žije Festival transformace 2024.

Zatím zveřejňujeme datum: 2. – 7. 7. 2024 !!!

Vyblokujte si tyto dny v kalendáři. Vše další přijde postupně. Ještě jsme nedočistili letošní festival a již se těšíme na všechny báječné účastníky na začátku prázdnin 2024.

Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Festival na začátku léta 2023 od 4. do 9. 7. je připraven. Program aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. V každém případě se můžete spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy. Workshopy v jiném jazyku než čeština budou do češtiny překládány.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů, nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy krz tantru,  tanec, šamanismus, transformaci našich stínů a masáže pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

Více najdete na záložce Program a pod jednotlivými lektory.

Staňte se fanoušky facebooku https://www.facebook.com/Letni.Festival.transformace a přihlaste se k doběru našeho YouTube kanálu @Festival transformace s pozvánkami a novinkami od lektorů a organizátorů. Po přihlásení se jako účastník festivalu získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny pro účastníky festivalu.

 

Další informace – postupně doplňujeme, občas se sem podívejte 😉

 

Přejeme vám krásné, radostné a zdraví plné dny 🙂

Pozvánka na festival ve zkácené 1 min. délce s českými titulky
Pozvánka na festival v plné 6 min. délce česky a anglicky s titulky.
Koupit lístkyPotřebujete více informací?