Máte-li libovolnou otázku napište ji na info@CzechTantraFestival.cz

nebo volejte Marie na +420 731 006 522

 

Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Festival na začátku léta 2022 od 1. do 6. 7. 2022 je připraven. Program aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. V každém případě se můžete spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy. Workshopy v jiném jazyku než čeština budou do češtiny překládány.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů, nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy krz tantru,  tanec, šamanismus, transformaci našich stínů a masáže pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

Více najdete na záložce Program a pod jednotlivými lektory.

Další informace – budeme postupně doplňovat.

 

Přejeme vám krásné, radostné a zdraví plné dny 🙂

Koupit lístkyPotřebujete více informací?