Danni Lovefox

Danni Lovefox společně s Bodhi Michaelem

Jako certifikovaný somatický sexuolog, bodyworker a učitel tantrické cesty nabízím podpůrný prostor k prozkoumání sebe sama a svého spojení s vesmírem, tkaní kouzla tantry s koučováním vtělení na základě traumatu. Díky neustálým tréninkům v práci s tělem a dechem pracuji s láskou a soucitem. Učím prohloubení uvědomění svého těla – zkoumám tuto bránu, která leží hluboko v přítomném okamžiku, skrze kterou můžete letět za hranice všedního dne do jiné reality.

ZTĚLESNĚNÝ ZÁMĚR – 90 min

Stanovení záměru na dny dopředu je mocnou iniciativou, jak vnést konkrétní formu do energetické nádoby festivalu – co si zde přát? Po čem skutečně toužíte? Co by vás živilo a zároveň pomáhalo vašemu pokroku na vaší vlastní cestě transformace?
Budete uvítáni vtělenou meditací, abyste uvnitř hledali impulsy kolem těchto otázek. Masáž tělesných otisků, prováděná ve dvojicích, ať už oblečených nebo ne, jak preferujeme, umožňuje očistit a obnovit naši esenci. Vycházejí najevo vzorce získané od rodičů/společnosti/rodiny… připravené vstoupit do tohoto prostoru pod naším vlastním vedením, nikoli autoritou anti-extatických programů. A konečně, pozvání našeho záměru proniknout hluboko do našeho systému jako semínko, které je základem procesů, které se před námi v těchto dnech objevují.

ÚROVEŇ WORKSHOPU: Oranžová – není nutná nahota, ale s neintimním dotykem ve dvojicích

 

 

Koupit lístkyPotřebujete více informací?