Jan Komeda Festival Cesty transformace

Mirka Vokounová Krepčíková

Speciální pedagog s 22letou praxí v pomáhající profesi, ředitelka Nadačního fondu Propolis33 zaměřeného na podporu ženských charitativních a osvětových iniciativ. Lektorka osobního rozvoje, ženských kruhů a transformačních seminářů, ceremonialistka, průvodkyně po energetických místech, zabývá se ekologií. Její vizí a cílem je pomáhat lidem růst a posouvat se na cestě svým životem.

Autorka projektu Síla ženské energie podporujícího ženy na jejich životní cestě. Cestě za jejich proměnou v sebe-vědomou ženu, sebepoznáním, nalezení lásky k sobě, vidící své dary a kráčející cestou svého poznání.

Zveme VÁS na jedinečný zážitek s Firewalking

Firewalking se dá dělat různě. Stejně tak jako sex se dá dělat různě… Není až tak důležité CO ale JAK!

Když do ohně s pokorou pozveme vědomé napojení na jeho energii a živelnost, má to pak úplně jinou kvalitu. Uhlí můžeme „jen tak projít“. Nebo! Můžeme uchopit tuto jedinečnou příležitost a udělat z toho sebezasvěcení a zkoušku dospělosti. Nebudeme se snažit oheň „překonat“, „podmanit“ ani „zkrotit“, ale naopak rozhýbeme realitu skrze spolupráci, nacítění a propojení se s jeho energií a naším záměrem.

Extatický porod

Rodíme se jen jednou. Jako ženy rodíme párkrát za život. To, jakým způsobem rodíme děti a jak sami přicházíme na svět, má nejhlubší vliv na všechny oblasti našeho života. „Pokud jako ženy budeme prožívat porod jako krásnou, úctyplnou a láskyplnou a vnitřně posilující zkušenost, tak to do velké míry ovlivní, jak se budeme chovat samy k sobě, jak budeme navazovat vztahy s ostatními, jak se budeme prosazovat ve světě, do jaké míry budeme pečovat o ostatní lidi i o naše životní prostředí.” Jak na to, aby váš porod byl extatickým? Co může podpořit flow, napojení na tělo a dítě, vnímání přirozeného procesu porodu?

Koupit lístkyPotřebujete více informací?