Christina Zelzner

Christina Zelzner s Bernard Pouey

Christina byla celý život fascinována sexuální energií, touto mocnou životní silou. Je němka, žije a pracuje ve Francii,
matka tří dětí a babička dvou dívek. Od 10 let zažívá nejnáročnější způsob personálního rozvoje. Žije láskyplný a zasnoubený vztah.
Je psychoterapeutkou, která ve své vlastní praxi pracuje s celostním přístupem od roku 2005. Je vedoucí dílny a workshopy pořádá již 10 let.
Uzdravte své vnitřní dítě, připojte se ke své sexuální energii a tančete v milujícím sexuálním vztahu.
Je členkou učitelského sboru Johna Hawkena “Cesty transformace“.
Spolu se svým partnerem Bernardem Poueym vede tantrické workshopy a předává Učení Johna Hawkena ve Francii.

Kontakt: christina.zelzner@gmail.com
Tel: 0033 611898215
Web: www.psycho-bio-therapeute-grenoble.com

Cesta srdce Šivy a Šakti

V tomto krásném rituálu jste pozváni, abyste vyléčili rány z minulosti a plně otevřeli své srdce. Tím, že přijmete to, co potřebujete, překročíte své stíny, převezmete odpovědnost za to, kdo jste, máte přístup ke svému světlu. Když se se sebou setkáte, spojíte se vzájemně, prolnete se spolu, poznáte různé tváře Šivy a Šakti. Tím, že se budete navzájem ctít a oslavovat, zažijete tanec blaženosti mezi Shivou a Shakti.
Potřebujete: lunghi
intimita: oranžová

Workshop “Síla mých prsou”

Ženská ňadra jsou viditelným sídlem ženské ženskosti. Jsou to impozantní přenašeči sexuální energie. Tím, že jsou umístěny přímo před srdcem, také šíří lásku. Jsou velmi citlivé a mají vysokou orgasmickou kapacitu.
Příliš často jsme se odřízli od citlivosti svých prsou, cítíme se jako vyvlastněni přílišným soudem nebo příliš agresivními žádostmi. V důsledku toho se stávají necitlivými a smutnými.
Tento workshop vás zve, abyste se znovu napojili na svá prsa, naslouchali jim, masírovali je, abyste se naučili, jak cirkulovat energie vašich prsou, aby znovu získala svou vitalitu a své pravé povolání: Vyživovat vás svou láskou a potěšením.
Zaměříme se na
– Poslouchejte svá prsa
– Masírujte je
– Nechejte cirkulovat jejich energii
– Dýchejte bradavkami
– Naučte se milovat svá prsa!
Potřebuješ :
– Intimní prostor, kde vás nikdo neruší a je dostatek tepla
– Masážní olej
Jste zváni k odhalení prsou, ale je možné se tohoto workshopu zúčastnit i s “oblečenými” prsy. V tom případě si sundejte podprsenku!
Tento workshop je primárně zaměřen na ženy.
Citlivé bradavky však mají i muži. Tento workshop je tedy otevřen pro muže, kteří jsou zvědaví na svou ženskou polaritu a citlivost svých prsou.

Hledání hrany – Dobrodruh

V tomto rituálu jste vyzváni, abyste si pohráli s hranicemi své komfortní zóny, abyste se posunuli k větší autenticitě a větší svobodě ve svém smyslném a sexuálním projevu.
Podle svých impulsů prozkoumáte interakci mezi strachem a vzrušením a posunete se za své hranice do svého potenciálu.
Jako dobrodruh jste povoláni dotknout se své hrany tam, kde mírně pociťujete strach, a aniž byste příliš tlačili, vědomě se přes něj pohybovat, otevírat se stále více a rozšiřovat se do své skutečné podstaty potěšení a lásky.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?